lumont-logo

„Esame čia tam, kad didesnis džiaugsmas nei įsigyti namus, būtų džiaugsmas juose gyventi“

Dažniausiai būsto statytojai rūpinasi pastatu, o būsimi jo gyventojai – namais ir jaukumu. Mums rūpi ir viena, ir kita. Mes ne tik statome namus – mes statome juos ten, kur patys norėtume gyventi, statome taip, tarsi patys ketintume juose įsikurti ir sukuriame tokią aplinką, kurios nuoširdžiai linkėtume savo šeimai ir artimiesiems. Rūpinamės ne tik technine pastato puse, bet ir būsimų gyventojų namais, jų nuošalumu, patogumu ir patikimumu.

8+
Metų patirtis rinkoje
250+
Laimingų šeimų

Siekiant kokybės gyvenime ypatingai svarbi artimiausia aplinka – namai. Todėl mūsų projektai apima ne tik išskirtinę vietą, architektūrą, bet ir sukurtą individualią būsto aplinką – siekiame klientams sukurti vertę, kuri atsiskleidžia per laiką:

Mūsų vertybės
Vertės kūrimas

Mūsų prioritetas – kokybė, todėl vienu metu dirbame su ribotu kiekiu projektų, taip siekdami sukurti Jums tvarius ir ilgaamžius namus.

Ilgalaikiai santykiai

Siekiame kurti ir auginti ilgalaikius, abipusiu pasitikėjimu grįstus santykius tiek su klientais, tiek su partneriais bei investuotojais.

Dėmesys detalėms

Smulkios detalės sukuria visumą, todėl keliame aukščiausius reikalavimus kiekvienam proceso etapui – mūsų darbe nereikšmingų dalykų nebūna.

Nuoseklumas

Siekiame ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikės grąžos, todėl negalime sau leisti blaškytis – savo vertybėmis vadovaujamės kiekviename žingsnyje.

Projektai